متخصص مغز و اعصاب در بیمارستان دی


متخصص مغز و اعصاب در بیمارستان دی

متخصص مغز و اعصاب در بیمارستان دی در زمینه تشخیص و درمان بیماری های مختلف مغز و اعصاب در حال خدمت به بیماران و مراجعین محترم است. در این مرکز بزرگ، تمامی بیماری های مغز و اعصاب تحت پوشش بوده و برای خدمت رسانی به بیماران گرامی از مجرب ترین و حرفه ای ترین متخصصین استفاده می شود.

 

متخصص مغز و اعصاب در بیمارستان دی
بیماری های مختلفی که توسط متخصص مغز و اعصاب در بیمارستان دی بررسی، تشخیص صحیح و درمان می شوند عبارتند از:
– تشنج
– صرع
– سرگیجه و دلایل آن
– انواع سردرد
– اختلال تعادل و راه رفتن
– کلاستر
میگرن
– نورالژی
– تریژمینال
– سردرد تنشی
– آلزایمر
– تنگی عروق مغز
– سکته مغزی
– خونریزی مغزی
– انوع لرزش و ترمور دست و سر
– ام اس
– آفازی (اختلال تکلم و صحبت کردن)
– بیهوشی گذرا و کاهش سطح هوشیاری
– بیماری های ستون فقرات مثل کمر درد، گردن درد، اسپاسم عضلات و…
– بیخوابی، کم خوابی و سایر اختلالات خواب
– انواع میوپاتی های التهابی و مادرزادی
– …
تمامی بیماری ها و مشکلات ذکر شده در بالا در بهترین و حرفه ای ترین سطح ممکن توسط دهها متـخصص مغز و اعصاب در بیمارستان دی بررسی شده و آزمایش می شوند تا بتوان به تشخیصی صحیح برای درمان بهتر دست یافت.

درمان سردرد توسط متـخصص مغز و اعصاب در بیمارستان دی

سردردها یکی از شایع ترین و همچنین مهم ترین بیماری هایی هستند که طیف وسیعی از بیماران را برای بررسی علت آن راهی بیمارستان دی می کنند. بهتر است قبل از مراجعه به مراکز درمانی برای فهمیدن علت ایجاد این سردردها، ابتدا به موارد مهم زیر توجه کرده سپس به مراکز درمانی مراجعه نمایید:
– اگر سردرد همراه با این علائم بود: گیجی و منگی، تب، تهوع و استفراغ بخصوص صبحها، درد و سفتی گردن، تار شدن بینایی و اختلال در دید، احساس ضعف در یک قسمت بدن و یا صورت، کاهش سطح هوشیاری.
– اگر بیش از 15 روز سردرد داشتید
– وقتی احساس بدتر و شدیدتر شدن سردردتان دارید
– شدت سردرد در حدی باشد که فعالیت های روزمره را مختل نماید
– درد در حدی باشد که فقط با مسکن های قوی مثل بروفن و… قابل تسکین باشد
– اگر سردردهایتان ناگهانی و با شدت زیاد است
با دیدن این علائم بهتر است فوراً به مراکز درمانی از جمله بیمارستان دی مراجعه کرده تا متخصصین مغز و اعصاب این مرکز بهترین و موثرترین خدمات را به شما ارائه نمایند.

درمان اختلال خواب توسط متخصص مغز و اعصاب در بیمارستان دی

مشکلات و دردسرهای مختلف مربوط به خواب که می تواند به قبل از خواب، در حین خواب و بعد از خوابیدن مربوط باشد یکی از مهم ترین مسائلی ست که بسیاری افراد را درگیر می کند و بررسی و درمان این اختلال ها یکی از مهم ترین اقداماتی ست که در بیمارستان دی توسط متخصصین مجرب مغز و اعصاب این بیمارستان انجام می شود.

کم خوابی، بیخوابی و بدخوابی مواردی مهم هستند که هر کدام می توانند دلایل مختلف خود را داشته باشند. ابتدا باید دید این اختلال ها در چه شخصی ایجاد شده زیرا مرد یا زن بودن می تواند تفاوت هایی در تشخیص و درمان داشته باشد؛ ترشح و یا عدم ترشح برخی هورمون ها و البته برخی اختلال عملکرد در غده تیروئید می تواند سبب بروز مشکلاتی در خواب روزانه و شبانه باشد.

همچنین بررسی شرایط زندگی و کاری فرد، فشارهای احتمالی در زندگی و یا محل کار، وجود برخی بیماری های زمینه ای مانند دیابت و… می تواند در ایجاد گرفتاری های متعدد مربوط به خواب موثر باشد. در تمامی این موارد که همگی از مهم ترین و اصلی ترین موارد ایجاد اختلال در خواب هستند متخصص مغز و اعصاب در بیمارستان دی به راحتی و با تکیه بر تخصص و تبحر خود می تواند هم عامل را به راحتی شناسایی کرده و هم درمان را در بهترین شکل ممکن انجام دهد.

 

دکتر سید علیرضا موسوی

متخصص مغز و اعصاب

 

مغز و اعصاب

آلزایمرصرعمتخصص مغز و اعصابمیگرن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *